Productinformatie
De 3M Peltor Tactial XP is niet zoals andere actieve oorkappen. Verschillende type geluiden verschillen in karakter, richting, impuls, frequentie en volume. De Tactical XP gebruikt een nieuw, revolutionair digitaal circuit welke de gebruiker in staat stelt om het geluid actief te controleren. Hierna kan de kwaliteit van de gehoorbeschermer aangepast worden aan de situatie en omgeving.
Deze oorkap is uitermate geschikt voor de jacht- en/of schietsport. De tactical XP heeft eenĀ multifunctionele toets die de mogelijkheid geeft tot volumeregeling, deĀ balans tussen de 2 koptelefoonsĀ of deĀ equalizer inĀ te stellen. Een voice-over bevestigt de aangebrachte wijzigingen en waarschuwt de gebruiker als de batterij bijna leeg is.
Eigenschappen:
- De juiste bescherming tegen impuls geluiden.
- Perfecte bescherming tegen schadelijke geluiden terwijl omgevingsgeluid versterkt wordt doorgelaten.
- De toonhoogte kan je anders in stellen qua sterkte.
Aanvullende informatie
Merk | |
---|---|
Leeftijd | Boven 16 jaar |
Demping | 31 dB |
Dempingsniveau | Midden (24 – 32 dB) |
Actief of Passief | Actief |
Met opbergtas/doos | Nee |
Bluetooth | Nee |
Met radio | Nee |
Omgevingsmicrofoon | Ja |
Communicatie mogelijk | Ja |
Kleur | Zwart |
EAN | 7318640045552 |
SKU | 27.45MT1H7F2|STUK |
Grote aantallen bestellen?
We vertellen je graag de mogelijkheden en doen je een persoonlijk aanbod voor de gewenste aantallen.
Gerelateerde producten
-31%
Gewaardeerd 4.69 uit 5
(16)
-25%
Oorkappen
Gewaardeerd 4.50 uit 5
(6)
-23%
Oorkappen
Gehoorbescherming schietsport
Gewaardeerd 4.00 uit 5
(1)
106,03
Beheer cookie toestemming
Wij gebruiken technologieƫn zoals cookies om informatie over uw apparaat op te slaan en/of te raadplegen. We doen dit met als doel om de beste ervaring te bieden en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Door in te stemmen met deze technologieƫn kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
3M Peltor Tactical XP
394,93 Oorspronkelijke prijs was: 394,93. 364,14Huidige prijs is: 364,14.
Voorraad wordt opgehaald...